• Akademik Koroleff

Візовий Центр Канади в ПольщіВізовий центр Канади - VFS Global комерційна організація уповноважена Службою Громадянства та Імміграції Канади IRCC на надання послуг з адміністративної підтримки заявників на отримання канадських віз і дозволів в Польщі.


Візові центри Канади були створені з метою спрощення процесу подачі заяв на отримання гостьових, туристичних і ділових віз, дозволів на навчання і роботу в Канаді.


ВАЖЛИВО: персонал ВЦ не приймає ніякої участі в прийнятті рішення за Вашою заявою на отримання візи і не впливає на нього. Рішення про видачу або відмову у видачі візи приймається виключно співробітниками Міністерства у справах імміграції, біженців та громадянства Канади (IRCC).

Адреса Візового Центру Канади в Варшаві: Kanadyjskie Centrum Aplikacji Wizowych Al. Jana Pawla II 23, room 223 Atrium International Business Centre, Warsaw 00-854, Poland

Телефон: +48 22 153 00 42

Веб-сайт: https://visa.vfsglobal.com/pol/en/can/

Знайти ВЦ на мапі: https://goo.gl/maps/6iyA8LR9ntCqMAzg6

Отримати інформацію або записатися на подачу документів і / або біометрії можна онлайн, по телефону, по електронній пошті, через веб-чат або особисто.


Час роботи візового центру Канади в Польщі з 8:30 до 16:30 крім вихідних та святкових днів.

Пакет документів для отримання канадської візи в ВЦ Польщі для громадян України:


  • Лист, що підтверджує деталі вашого візиту, який ви отримали після запису до візового центра Канади в Польщі.


  • Дійсний закордонний паспорт громадянина України. У документі має бути мінімум 2 сторінки, порожніх по обидва боки.


  • Роздруківка вашої візової анкети IMM5257 (включаючи 2 копії 2D штрих-кодів). Ручні виправлення цієї формі не приймаються Візовим Центром.


  • Біометричний лист з інструкціями (BIL) тільки для біометричних випадків.


  • Лист - повідомлення, отримане від уряду Канади для відправки вашого паспорта для вклейки візи, 1а сторінка паспорта (2 копії) і форма згоди на обробку даних (2 копії).


  • Всі підтверджуючі документи.


  • Якщо ви оплатили консульський / біометричний збір онлайн - роздруківка вашої квитанції.