• Akademik Koroleff

В'їзд до США у 2021 році. Чи відкрита зараз Америка для українців.

Як потрапити в США? Карантин, самоізоляція та тести на коронавірус.


США є однією з небагатьох розумних країн, яка ані на день не закривала свій кордон для українців. Якщо у вас є діюча американська віза (наприклад В1, В2, В1В2, С1, С1D) то поїхати до Сполучених Штатів можливо. Обмеження на в'їзд є, але їх небагато.


Також США не вимагає на кордоні наявності будь-якого тесту на ковід. Якщо транзитна країна через яку ви плануєте летіти в Америку також тестів не вимагає, то свій ПЛР, ІФА або експрес-тест на COVID-19 можна залишити вдома.


А ось із необхідністю самоізоляції та карантином для прилітаючих до США все не так просто. Це питання знаходиться в компетенції кожного окремого штату.

Вам можуть відмовити у в'їзді в США з трьох основних причин:

Протягом 14 днів перед поїздкою ви перебували або проїжджали транзитом деякі країни.
В'їзд в США заборонений для власників деяких типів робочих та імміграційних віз.
Ваша американська віза анульована з різних причин.
 

ОБМЕЖЕННЯ В'ЇЗДУ У США

ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ ІЗ ДЕЯКИХ КРАЇН.


Якщо протягом 14 днів перед в'їздом на територію Сполучених Штатів Америки ви перебували в наступних країнах то в США вас можуть просто не пустити.

 1. Країни Шенгену: Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Іспанія , Швеція і Швейцарія.

 2. Великобританія та Ірландія.

 3. Бразилія, Іран.

Слід бути уважним при купівлі авіаквитків з транзитною пересадкою (навіть якщо ви не проходили прикордонний контроль та штампів у паспортах немає) в цих країнах, бо транзитні пасажири також формально підпадають під заборону. Рішення про ваш допуск до США буде приймати офіцер Customs & border protection service. Поки що для українців самим безпроблемним перельотом був і є маршрут з пересадкою у Стамбулі.


Студенти що мають визи типу "F1" або "M1", а також їх подружжя та діти можуть без обмежень в'їжджати в Америку з країн Шенгену, Великобританії та Ірландії - для них "географічної" та транзитної заборони не існує.


С ЯКИМИ ВІЗАМИ ВІДМОВЛЯЮТЬ

У В'ЇЗДІ ДО США.


Ситуація на перший погляд дещо дивна. Віза США у вас в паспорті, але потрапити в країну ви все одно не зможете. Справа в тому, що двома прокламаціями (executive orders 10014 від 22.04.2020 та 10052 від 22.06.2020) Президента Трампа було припинено видачу віз американськими посольствами, а також можливість в'їзду в США. Обмеження стосуються:

 • імміграційних віз типу DV (диверсифікаційна програма для переможців у лотереї гринкард 2020 / 2021);

 • петиційних робочих віз в США типів "H-1B" (тимчасові висококваліфіковані працівники), "H-2B" (тимчасові несільськогосподарські працівники), "L1" (співробітники міжнародних компаній).

 • віз США для учасників програм обміну типу "J" з деякими винятками.


ЯК ДІЗНАТИСЯ ЧИ ПОТРІБЕН КАРАНТИН

ПО ПРИЛЬОТУ ДО АМЕРИКИ.


На федеральному рівні обмеження для приїжджаючих не встановлювалися. Питання карантину та необхідності самоізоляції відноситься до компетенції окремого штату, округу та навіть міста.

Перед поїздкою варто ознайомитися з вимогами штату в якому знаходиться аеропорт вашого прильоту. Список всіх обмежень по кожному з 50 американських штатів, 8 територій і округу Колумбія знаходиться на офіційному сайті Centers for Disease Control and Prevention. Також список регіональних обмежень у зв'язку з коронавірусом можна знайти на веб сайті авіакомпанії Delta.ЧИ МОЖЛИВІ ЗАРАЗ ТУРИСТИЧНІ ГОСТЬОВІ ТА

ДІЛОВІ ПОДОРОЖІ ДО США.


Якщо ви маєте відкриту візу США В1В2 то подорожувати з метою туризма, за запрошенням до родичів та друзів або у справах бізнесу можна без обмежень. Потрапити до США можна навіть в останній день дії вашої візи, а дозволений строк перебування визначить співробітник CBP. Ваш закордонний паспорт має бути дійсним на весь термін запланованої поїздки в Америку.ХТО МОЖЕ ПРИЇХАТИ У США

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

 • Громадяни США, постійні резиденти (LPR) та їхні близькі родичі.

 • Особи що представляють національний інтерес для Сполучених Штатів.

 • Дипломати та держслужбовці з візами категорій "А" і "G".

 • Фахівці в сфері медицини та охорони здоров'я, лікарі, медсестри.

 • Члени екіпажів морських суден і літаків з візами "C", "D" і "C1D".

782 просмотра