• Akademik Koroleff

Віза в США для дітей в Україні

Як отримати дитячу візу в Америку.


Чи потрібна віза США дитині? Відповідь - так, кожен громадянин "візової" країни, що в'їжджає в США ще при посадці у літак повинен мати в своєму закордонному паспорті візовий стікер, вік або стать значення не мають.


Головних відмінностей при отриманні американської візи дитині від дорослих два. Перше: для дітей до 14 років діє спрощена система, їм не потрібно проходити особисту співбесіду в американському посольстві в Україні. Замість них це можуть батьки. Друге: дітей не розглядають як самостійну "економічну одиницю" тобто шанси отримання візи в США дитиною на 99,99% залежить від ситуації батьків.


Якщо у батьків відкрита віза США, то документи на отримання візи дитині до 14ти років можна відправити в американське консульство поштою та отримати дитячу візу за спрощеною процедурою без співбесіди.

ЯК ОФОРМИТИ ВІЗУ В США

ДЛЯ ДИТИНИ?


Як і в разі отримання "дорослої" візи необхідно зробити 4 кроки:


 • Крок перший. Заповнюємо візову анкету DS160. Форма заповнюється тільки онлайн на сайті Consular Electronic Application Center (CEAC);

 • Крок другий. Сплачуємо консульський збір за розгляд анкети на отримання дитячої візи в Америку. Сума збору залежить від типу візи;

 • Крок третій. Створюємо кабінет для запису на співбесіду в Посольство США на сайті візового центру Ustraveldocs.

 • Крок четвертий. Вибираємо: або (а) спрощений порядок отримання через кур'єрську пошту, або (б) звичайне інтерв'ю в Посольстві США у Києві.


Для отримання американської візи дитині, потрібно заповнити анкету DS160 та сплатити повний візовий збір. Для віз типу "В" це 160 USD.

 

ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ США

ДІТЯМ ДО 14 ТИ РОКІВ.


Дітям до 14ти років не потрібно здавати відбитки пальців та проходити візову співбесіду в американському консульстві. Якщо один або обоє батьків мають діючу візу США, то документи на візу можна просто відправити у консульство кур'єром ТММ Експрес.


ОТРИМАННЯ ВІЗИ ДО США

ДЛЯ ДИТИНИ ВІД 14 ДО 16 ТИ РОКІВ.


В цьому випадку інтерв'ю та реєстрація біометричних даних в американському посольстві в Україні необхідні. Батьки або законні представники дитини можуть бути присутніми на співбесіді в Посольстві без додаткових умов.


ВІЗИ ДО АМЕРИКИ ДІТЯМ 16 +.


Відбитки пальців і співбесіду обов'язкові, а ось батьків в консульство США можуть вже й не допустити.При оформленні студентських віз в Америку типу "F1" або "M1" співбесіда в Посольстві США в Києві обов'язкова незалежно від віку дитини.
 

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ

ОТРИМАННЯ ДИТЯЧОЇ ВІЗИ ДО США?


Підготуйте і візьміть з собою в консульство такий пакет документів для візи США в Києві:

 • Підтвердження візової анкети DS160.

 • Підтвердження запису на візову співбесіду в Посольство в Києві або Варшаві.

 • Дитячий закордонний паспорт.

 • 1 паперове фото на візу США.

 • копія свідоцтва про народження для дітей віком до 16 років.


Якщо ви хочете отримати дитячу візу США поштою без співбесіди, то вам додатково знадобиться:

 • Лист-підтвердження на звільнення від співбесіди (Dropbox Letter)

 • Копія діючої візи в США з батьків.

324 просмотра