• Akademik Koroleff

Повторна віза в США для українців за спрощеною процедурою.

Як поновити візу в Америку без співбесіди в Посольстві США?


Скінчилася віза в США? Закінчився термін дії закордонного паспорта з американською візою? Змінили прізвище? Загубили паспорт? Або просто є бажання отримати нову візу в США на 10ть років?


Просто перенести попередню візу до іншого паспорту неможливо, але саме для таких випадків в американському консульстві в Києві передбачена спрощена система поновлення візи в Америку без співбесіди.


 

ЯК ОТРИМАТИ ВІЗУ США В КИЄВІ БЕЗ СПІВБЕСІДИ?


Головних умов лише чотири:

  • ви громадянин України;

  • ви отримуєте візу США того ж типу що і попередня;

  • ваша попередня віза ще дійсна або закінчилася не більше ніж 12 місяців тому; Увага: до кінця 2020 року цей термін збільшено до 24 місяців!

  • ви отримували візу до Америки без адміністративної перевірки, тобто надпису "Clearance received" в полі анотація немає.

Звичайно, що крім цього у вас повинен бути дійсний закордонний паспорт з одним вільним розворотом для вклеювання нової візи (термін дії паспорта має бути не меньше ніж строк майбутньої поїздки в США) та кошти на оплату консульського збору.


Отримати візу без співбесіди по спрощеній системі можуть тільки громадяни України. Іноземцям візи поновлюють лише після стандартного візового інтерв'ю в посольстві США в Києві.


 

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ США БЕЗ СПІВБЕСІДИ


  • Підтвердження візової анкети DS160.

  • Лист-підтвердження на поновлення візи поштою (Dropbox Letter).

  • Закордонний паспорт.

  • 1 фотокартка.

  • копія свідоцтва про народження для дітей молодших 16 років, та копії віз США батьків або супроводжуючих дитину осіб.


Не треба надсилати в Посольство США документи надання яких не передбачено. Довідки банків, виписки, свідоцтва на квартири, ділянки, гаражі та ваші авто співробітників консульства не зацікавлять.


 

ЯК ПОНОВИТИ ВІЗИ "В1", "В2", "В1-В2" ДЛЯ ТУРИСТИЧНИХ, ГОСТЬОВИХ ТА БІЗНЕС ПОЇЗДОК ДО США.


Крім відповідності стандартним умовам необхідно сплатити візовий збір та заповнити онлайн анкету ДС160. Якщо ваша віза ще дійсна обов'язково надішліть до консульства США паспорт для анулювання діючої візи.ЯК ПОНОВИТИ ВІЗУ МОРЯКА "C1D".


Разом із стандартним пакетом документів для спрощеного отримання візи члену екіпажу морського або повітряного судна відправьте до посольства США в Україні також паспорт моряка, контракт або справку від роботодавця (судновласника, крюінгової компанії).ПОНОВЛЕННЯ ПОШТОЮ СТУДЕНТЬСКИХ ВІЗ США ТИПУ "F" ТА "M"


Умовою отримання нової американської візи студентам є участь або в той самій програмі навіть при зміні учбового закладу, або навчання в тому ж самому ВИШі при зміні програми навчання.ОТРИМАННЯ ВІЗИ ІНВЕСТОРА ТИПУ "Е2" БЕЗ СПІВБЕСІДИ


Умовою поновлення цих віз за спрощеною системою є отримання попередньої інвесторської візи в Америку саме в Посольстві США в Києві. Також ваши інвестиції та плани не повинні змінюватись. 

Last but not least! Звернення за візою поштою без співбесіди є вашим правом, а ніяк не обов'язком консульства США візу видати. Виклик в Посольство на співбесіду цілком можливий. Якщо в вас суттєво змінилися фінансові та життєві обставини, в попередніх поїздках ви провели в Сполучених Штатах тривалий час (більше пари місяців за раз) або мали там якісь проблеми з законом, то треба бути готовим до звичайного візового інтерв'ю.

184 просмотра