• Akademik Koroleff

Всі види віз в США: тип "О" віза для українців із надзвичайними здібностями.

Робоча петиційна віза в США типу "О" призначена для обдарованих науковців, спортсменів, артистів, бізнесменів та членів їх сімей для проживання та легальної роботи в Америці. Для відповідності критеріям отримання цієї візи необхідно мати дійсно видатні досягнення, таланти та здібності в сфері культури, мистецтва, спорту або бізнесу.

Громадянам України американська віза "О" видається на 3 роки з можливістю подовження на 1 рік без обмеження за кількістю поновлень.
Скільки коштує віза: консульський збір за видачу американської візи типу "О" 190 доларів США.
Віза США "О" відноситься до типу "petition based", тобто для початку процесу оформлення цієї візи роботодавець повинен отримати схвалення від американської служби громадянства та імміграції петиції по формі I-129.

 

ЩО ТАКЕ ПЕТИЦІЯ I-129 "PETITION FOR A NONIMMIGRANT WORKER"

ТА ФОРМА I-797 "NOTICE OF ACTION".

Для початку процесу отримання робочої візи типу "O" в Україні або Польщі роботодавець чи запрошуюча установа з США повинні заповнити заяву про необхідність працевлаштування в США іноземця та відправити її до Служби Громадянства та Імміграції Сполучених Штатів USCIS.

Петиція I-129 заповнюється онлайн на веб сайті USCIS не пізніше 45 днів до запланованої дати працевлаштування в Америці. Розгляд та схвалення петиції платні, збір в поточному році дорівнює 460 доларам США.


Після розгляду та схвалення петиції USCIS надсилає підтвердження I-797B, це означає що петиція схвалена то ж можна заповнювати візову анкету DS160, збирати пакет документів та записуватися на візову співбесіду в Посольства США у Києві чи Варшаві з метою отримання робочої мульти візи в Америку категорії "О".


 

ЯКІ РОБОЧІ ТВОРЧІ ВІЗИ США МОЖНА ОТРИМАТИ

В УКРАЇНІ ТА ПОЛЬЩІ.

O-1A Робоча віза до США для українців що мають визначні досягнення у галузі науки, освіти, бізнесу та спорту.

О-1В Американська віза для талановитих артистів, діячів культури і мистецтва, кіно та телебачення з винятковими здібностями.

O2 Віза США для помічників, асистентів та обслуговуючого персоналу.

О3 Віза для родин. Оформляється дружинам, чоловікам і дітям молодшим 21 року власників віз "О1" і "O2" для поїздок та проживання в Америці.
ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ США

ТИПУ "О" ДЛЯ ОБДАРОВАНИХ УКРАЇНЦІВ.


Для того щоб отримати візу таланту в США необхідно документально підтвердити свої надзвичайні здібності, високі досягнення та міжнародну репутацію на теренах своєї діяльності. Рекомендований пакет документів для візової співбесіди в американських посольствах в Україні або Польщі:


  • Дипломи та атестати про отримання вчених ступенів, спортивних звань.

  • Свідоцтва про членство у визнаних наукових, спортивних або творчих асоціаціях або спільнотах.

  • Наукові публікації в авторитетних виданнях, доповіді та презентації на міжнародних конференціях.

  • Свідчення про одержання національних або міжнародних нагород за видатні досягнення в науці, спорті мистецтві, бізнесі.

  • Рекомендаційні листи від відомих експертів.

  • Докази отримання значних гонорарів та роялті.

  • Докази успішності в бізнесі, створенні успішних стартапів, інноваційних компаній, тощо.

Звичайно це не повний чи винятковий список, документи підбираються залежно від ситуації конкретної особи з видатними здібностями.ЧИ ВИДАЮТЬ В УКРАЇНІ ТА ПОЛЬЩІ АМЕРИКАНСЬКІ ВІЗИ

ТИПУ "О".

За офіційною статистикою кожного року американськими консульствами в Україні та Польщі оформляється така кількість віз:


Україна, Київ: О1 - 129, O2 - 21, О3 - 69 робочих віз.

Польща, Варшава та Краків: O1 - 132, О2 - 33, O3 - 31 віза в США.


 

РОБОЧІ ВІЗИ США: ТИП "P" АМЕРИКАНСЬКА ВІЗА ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ ТА АРТИСТІВ

109 просмотров

Недавние посты

Смотреть все