• Akademik Koroleff

Скільки коштує віза в США: розмір консульського збору.


Що треба знати про суму збору за видачу американських віз.


Візовий або консульський збір це власне оплата праці консульських офіцерів за розгляд анкети на отримання вами візи та прийняття рішення - схвалено або відмовлено. Як тільки ви визначились з метою вашої подорожі в Америку, виберіть відповідний тип візи (зазвичай це літера + цифра), від цього і буде залежати сумма яку буде потрібно сплатити.Розмір зборів за найбільш поширені типи неімміграційних віз США які були видані українцям у Києві та Варшаві в 2019 та 2020 роках:


СУМА КОНСУЛЬСЬКОГО ЗБОРУ ЗА ВИДАЧУ АМЕРИКАНСЬКИХ ВІЗ


  • Повернення грошей за візу США. Збір сплачується в українській гривні по курсу Райффайзенбанк Аваль. Після того як гроші передані касиру повернути візовий збір вже не вдасться.

  • Перенесення між країнами. Консульский збір сплачений в одній країні не може бути використаний для запису на інтерв'ю в американське посольство в іншій країні. То ж визначитись з посольством в якому планується отримувати візу США варто заздалегідь.

  • Строк дії збору. Сплачений збір можна використати для запису на співбесіду до консульства протягом року з дати його оплати у касі банку. Строк дії квитанцій сплачених у 2020 році був люб'язно подовжений Держдепартаментом Сполучених Штатів до 31 грудня 2021 року.

Де взяти та як заповнити бланк для сплати консульского збору США?

182 просмотра