• Akademik Koroleff

Терміновий запис до Посольства США.

Як записатись на термінову візову співбесіду в Посольство США в Україні та Польщі.


Якщо у вас є нагальна потреба для термінової поїздки в США, а вільних дат для запису немає, американські посольства в Києві та Варшаві надають можливість записатись на візову співбесіду без черги.Звичайно є умови - ваша подорож має бути важливою с точки зору візових офіцерів посольства. То ж перед відправкою запиту на термінове отримання візи США переконайтеся чи відповідає мета вашої поїздки хоча б одному із наступних 5 критерієв:


  1. Потреба в медичній допомозі вам або особі яку ви будете супроводжувати. Ви маєте надати наступні документи: наявність коштів на лікування, лист від лікаря у США зі згодою вас прийняти, лист від медичного закладу в Україні з описом необхідності термінової допомоги саме в Америці.

  2. Термінові бізнес справи в Сполучених Штатах. Надайте офіційний лист-запрошення від американської компанії з описом суті ділових відносин та обґрунтуванням необхідності термінової ділової поїздки в США. Варто також вказати що американська сторона зазнає відчутних фінансових втрат у випадку якщо вам відмовлять у терміновому запису або у бізнес візі взагалі.

  3. Похорон, репатріація тіла близького родича. До близьких родичів належать: діти, брати та сестри, батьки, онуки, дідусі та бабусі. Підготуйте наступний пакет документів: докази близької спорідненості, лист від уповноваженої установи в США щодо особи померлого, дати похорону, тощо.

  4. Відмова у безвізовому в'їзді по програмі Visa Waiver Program (VWP). Тільки для громадян 39 країн, що користуються безвізом з США. Якщо вам відмовили у заявці Electronic System for Travel Authorization (ESTA) ви можете звернутись із запитом на термінову візову співбесіду. Надайте копію відповіді від митно-прикордонної служби США з відмовою у безвізовому в'їзді.

  5. Навчання та участь у программах обміну. Стосується студентів або учасників програм обміну США якими необхідно вчасно прибути в США до початку навчання або стажування. Якщо доступних місць для співбесіди на отримання віз типу F1, J1 або M немає - звертайтеся за терміновим записом до консульства США в Києві або Варшаві. Надайте оригінал форми I-20 або DS-2019.

Що не є підставою для термінового запису в Посольство США в Україні та Польщі? Це поїздки по гарячих путівках, участь у регулярних ділових та наукових заходах, поїздки на весілля, дні народження, випускні вечори тощо.

То ж плануйте отримання віз в США заздалегідь - якщо у терміновій співбесіді на візу буде відмовлено, необхідно буде реєструватися до американського консульства у загальній черзі. До речі посольство рекомендує звертатися за візою щонайменш за 3 місяці до запланованої дати подорожі до США.

130 просмотров