• Akademik Koroleff

Всі Види Віз в США - Тип "А" державні службовці.

Що таке службова віза в Америку типу А?


Неімміграційна віза США типу "А" відкривається державним службовцям, включаючи глав держав і урядів, дипломатам, членам їх сімей та обслуговуючому їх персоналу. Категорії візи А:


А1 - дипломатичні працівники (посол, консул, аташе, радник) та члени їх сімей;

А2 - інші працівники посольств і консульств в США, держслужбовці, дружини і діти;

А3 - обслуговуючий персонал.


Для представників та працівників міжнародних світових організацій а також обслуговуючого персоналу видається американська віза типу "G".


Віза США типу А видається тільки з метою службових поїздок або роботи в дипломатичних представництвах. Для поїздок у особистих справах, туризму, за запрошенням необхідно отримати візу типу В1В2.
Консульський збір за видачу службової американської візи "А" не стягується, віза видається безкоштовно.
Візової співбесіди в американському посольстві в Києві у більшості не проводиться. Рішення про необхідність інтерв'ю приймає співробітник консульства після розгляду пакету документів на візу.
 

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ

АМЕРИКАНСЬКОЇ ВІЗИ КАТЕГОРІЇ "А"

  • Закордонний паспорт з 1 вільним розворотом для вклеювання візи США.

  • Підтвердження від CEAC про відправку візової анкети ДС160 (DS160 confirmation).

  • Для держслужбовців що їдуть в США у справах та у відрядження необхідно додатково надати Дипломатичну Ноту від Міністерства Закордонних Справ України.


ЯК ОТРИМАТИ СЛУЖБОВУ ВІЗУ

США ТИПУ "А" ДЛЯ УКРАЇНЦІВ.


КРОК 1. Заповніть візову онлайн анкету ДС160 на веб сайті Консульського Електронного Візового Центру - Consular Electronic Application Center (CEAC). Роздрукуйте підтвердження відправлення анкети.

КРОК 2. Надішліть необхідні документи до консульської секції Посольства США в Києві.

КРОК 3. Після розгляду пакета документів консульським працівником буде прийняте рішення або про відкриття візи або необхідності особистого інтерв'ю в посольстві США. Призначити співбесіду можна за допомогою співробітників візового центру США в Українї.

КРОК 4. Забрати паспорт з візою США можна буде через 4-5 робочих днів. Відстежити статус доставки паспорту можна на сайті американського ВЦ в Україні Ustraveldocs.

22 просмотра