• Akademik Koroleff

Типи віз в США - "R" релігійні працівники.

Що таке релігійна віза в Америку?


Робоча американська віза типу "R" призначена для релігійних служителів та штатних релігійних працівників які планують працювати в США як мінімум 20 годин на тиждень. Релігійна віза належить до класу "petition based", тобто першим кроком є подання петиції форми I-129 до Служби Громадянства та Імміграції Сполучених Штатів. Анкети DS160 на візу R1 без ухваленої USCIS петиції Посольством США в Києві та Варшаві не розглядаються.


Строк дії церковної візи США типу "R" для громадян України становить 30 місяців.
Консульський збір за видачу американських релігійних віз R1 та R2: 190 доларів США.

Вимоги до апліканта на візу типу "R":


Щоб отримати візу США аплікант повинен:

 1. бути членом релігійної конфесії, що є некомерційною та звільненою від оподаткування релігійною організацією або її філією в Сполучених Штатах;

 2. бути членом церкви мінімум 2 роки;

 3. подорожувати до США виключно для роботи якості священнослужителя чи штатного працівника;

 4. проживати поза межами США протягом одного року перед зверненням по візу типу R1 у випадку, якщо аплікант уже перебував у США по візі того ж типу протягом 5-ти років.


Члени сім'ї. Чоловік, дружина та неодружені діти до 21 року власника візи типу R1 можуть отримати похідну візу R2 для спільної поїздки в Америку. Працювати в США по візі R2 заборонено.

 

Пакет документів для отримання американської релігійної візи R1 в Україні або Польщі:

 • Закордонний паспорт з терміном дії не менше терміну поїздки і мінімум 1 вільним розворотом для візового стікера.

 • Підтвердження відправлення візової анкети ДС160 (DS160 confirmation)

 • Підтвердження дати та часу запису для подання документів на візу в Посольство США в Києві чи Варшаві або генконсульстві США в Кракові.

 • Копія ухваленої петиції I-129.

 • Довідка, видана податковою службою США (U.S. Internal Revenue Service IRS) про те, що релігійна організація в США є неприбутковою організацією.

 • Лист від церкви із США з описом: назви та місцезнаходження релігійної організації, розміру винагороди за службу у США, зв’язку між церквою в США та релігійною конфесією за кордоном.

 • Для отримання візи типу R2 - докази родинних зв’язків з основним заявником: свідоцтво про шлюб та/або свідоцтво про народження дитини.

72 просмотра