• Akademik Koroleff

Типи віз в США - тип "І" віза журналіста.

Що таке віза журналіста в США?


Американську візу категорії "I" можуть отримати представники преси,телебачення, кіно та інших засобів масової інформації України.


Строк дії візи США типу "I" для громадян України становить 10 років.
Консульський збір за видачу візи категорії "I": 160 доларів США.

До категорії "I" можуть бути віднесені не тільки основні співробітники ЗМІ, зайняті в зйомках новин або документалістики, а й працівники незалежних виробничих компаній, якщо вони мають посвідчення видане професійною журналістською спілкою. У разі відсутності посвідчення працівники повинні підпадати під визначення представників засобів масової інформації іншої країни.


Члени сім'ї журналіста. Чоловік, дружина, дитина, які супроводжують або власника візи категорії I, також можуть отримати цю візу.

 

Пакет документів для отримання американської візи журналіста в Україні та Польщі:

  • Закордонний паспорт з терміном дії не менше терміну запланованої поїздки і мінімум 1 вільним розворотом для вклеювання візи "І" в Америку.

  • Підтвердження відправлення візової анкети ДС160 (DS160 confirmation)

  • Підтвердження дати і часу запису на візову співбесіду в Посольство США в Києві чи Варшаві або генконсульство США в Кракові.

  • Лист на фірмовому бланку з викладом характеру справи в США і характеру відносин між стороною, що запрошує і заявником. Завіряти цей лист нотаріально не потрібно.

  • Посвідчення, видане професійною журналістською спілкою.

11 просмотров