• Akademik Koroleff

Скільки коштує віза до Великобританії - Консульський збір

Консульський збір за візу в Англію для українців.


Візовий збір це плата за розгляд вашої заяви щодо отримання британської візи. Збір сплачується одночасно з відправленням онлайн візової анкети. При відмові у видачі візи консульський збір не повертається.

Як сплачується консульський збір: онлайн дебетовою або кредитною карткою.
Коли сплачується збір за візу Великобританії: після відправлення он-лайн анкети та перед записом до візового центру ТЛС Контакт.
Сума збору: залежно від типу та строку дії візи Великобританії - від 95 до 1021 GBP.


і) Поїздки до Великої Британії з метою туризму, до родичів та друзів по запрошенню, на короткострокові мовні курси, у відрядження, до бізнес партнерів та замовників. Тип візи: Standard Visitor.ii) Транзитні поїздки через територію Великобританії, наприклад: в'їзд для посадки на круїзне судно або зміна аеропорту при транзитних перельотах.

Тип англійської візи: Visitor in Transit.

iii) Поїздки для короткострокового навчання в Британії на мовних курсах, тренінгах, тощо. Тип студентської візи: Short-term study visa.
iv) Консульські збори: робочі та ділові візи в Англію.


 

ПОВЕРНЕННЯ КОНСУЛЬСЬКОГО ЗБОРУ

ЗА ВІЗУ ДО ВЕЛИКОБРИТАНІЇ.


Це цілком можливо, але тільки до того, як ви зареєстрували свої біометричні дані (цифрове фото на візу та відбитки пальців) у візовому центрі Великобританії в Києві. Гроші повернуться протягом 20 - 25 календарних днів на карту з якої збір був сплачений.


Як повернути кошти сплачені за візу:

  1. Зайдіть в свій кабінет на офіційному сайті візово-імміграційної служби Великої Британії

  2. На вкладці "Подальші дії" ("Further actions") виберіть варіант "Скасувати візову заяву та повернути збір" ("Cancel your application and get a refund").

  3. У наступному вікні стисло вкажіть причину необхідності повернення вашого збору.

276 просмотров

Недавние посты

Смотреть все