• Akademik Koroleff

Як поїхати в Канаду до родичів за запрошенням.

Що таке форма Application for authorization and statutory declaration IMM0006. Чи потрібен дозвіл на в'їзд до Канади українцям.


У жовтні 2020 року Канада відкрилася для поїздок не тільки до прямих родичів громадян та постійних резидентів. Тепер громадяни України можуть подорожувати до Канади по запрошенню також і інших родичів, але однієї гостьової канадської візи у закордонному паспорті наразі недостатньо! То ж які документи потрібно підготувати щоб не отримати відмову у в'їзді на канадському кордоні, або навіть в посадці у літак ще в Україні?

Кому необхідно мати форму IMM 0006? Непрямим родичам громадян і постійних резидентів Канади.

Де взяти бланк форми IMM0006? На офіційному сайті Служби у справах імміграції, біженців та громадянства Канади - Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC).

Хто такі непрямі родичі? Цивільне подружжя, рідні та двоюрідні брати і сестри, онуки, дідусі та бабусі, діти старші 21го року канадських громадян та постійних резидентів (PR).

Якщо ви збираєтеся поїхати до своїх родичів, то з недавніх пір крім візи в Канаду Temporary Resident Visa (TRV) перед поїздкою необхідно потурбуватися підготовкою форми IMM 0006 Authorization and statutory declaration. Крім цього вам буде потрібно отримати письмове підтвердження про дозвіл на в'їзд від IRCC.


Якщо ви їдете в Канаду до прямих родичів то заповнювати IMM0006 та отримувати дозвіл на поїздку від IRCC не потрібно. Замість цього необхідно мати з собою докази родинних зв'язків, наприклад: свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, копії канадських документів як то паспорт громадянина або PR card.

 

ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА В'ЇЗД

ДО КАНАДИ ЗА 6 КРОКІВ.


  • КРОК ПЕРШИЙ. Ваш родич роздруковує і заповнює бланк форми IMM0006.

  • КРОК ДРУГИЙ. Ваш родич відправляє вам на підпис скан або фото форми.

  • КРОК ТРЕТІЙ. Ви повертаєте підписаний вами бланк.

  • КРОК ЧЕТВЕРТИЙ. Підписану обома сторонами форму ІММ0006 необхідно завірити у нотаріуса, адвоката або іншого уповноваженого службовця в Канаді.

  • КРОК П'ЯТИЙ. Ви запитуєте дозвіл на в'їзд до Канади від Служби імміграції, біженців та громадянства IRCC. Запит відправляється на адресу електронної пошти IRCC.COVID-TravelExemptions-Exemptionsdevoyage-COVID.IRCC@cic.gc.ca

  • КРОК ШОСТИЙ. Дозвіл на поїздку в Канаду до родичів по запрошенню прийде на електронну пошту на протязі 14 робочих днів.


Hurrah, you did it! Нарешті можна купувати квитки та готуватися до подорожі в Канаду до рідних. )

 

ЯК ЗАПОВНИТИ ФОРМУ - ДОЗВІЛ НА В'ЇЗД ДО КАНАДИ

APPLICATION FOR AUTHORIZATION AND STATUTORY DECLARATION


Форма ІММ 0006 складається з 7 секцій, останні 2 суто інформаційні.


Секція 1. Відомості про родича що запрошує, громадянина або permanent resident Канади: біографічні дані та постійне місце проживання.


Секція 2. Відомості про громадянина України: біографічні дані, закордонний паспорт, місце проживання в Україні, адресу перебування в Канаді. UCI number - з листа про запит оригіналу паспорта для канадської візи ("Original Passport Request").


Секція 3. Підпис того, кого запрошують в Канаду.


Секція 4. Ступінь спорідненості, особисті дані та підпис особи, що запрошує.


Секція 5. Засвідчення форми IMM0006.


ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО КАРАНТИН ТА САМОІЗОЛЯЦІЮ В КАНАДІ

269 просмотров

Недавние посты

Смотреть все