• Akademik Koroleff

В'їзд до Великобританії в 2021 році для українців.

Як поїхати до Великої Британії, чи потрібен тест на коронавірус та самоізоляція при в'їзді?


Навіть якщо віза Великобританії у вас в паспорті, цього року через ковідоістеріі цього зазвичай недостатньо для отримання дозволу прикордонників на в'їзд.

Отже, які зараз новини щодо можливості туристичних, гостьових або ділових поїздок у Сполучене Королівство.


  • Чи відкрита чи зараз Великобританія для українців?

  • Що потрібно мати крім британської візи? Які форми потрібно заповнити та які документи взяти з собою?

  • Чи потрібен тест на коронавірус для в'їзду в Лондон?

  • Де, як та скільки днів потрібно самоізолюватися у Британії?ЧИ ВІДКРИТО КОРДОН ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ.


Гарна новина - Великобританія свої кордони для іноземців навіть не закривала. Будь-який громадянин України з діючою візою Великобританії, дозволом на роботу або навчання чи EEA Family Permit може вільно в'їхати на територію Великобританії, пройшовши прикордонний контроль. UK поки ще в ЄС, але не в Шенгені, тому прикордонний контроль буде, звідки б ви не приїхали.ЩО ПОТРІБНО МАТИ З СОБОЮ

ДЛЯ ПОЇЗДКИ У ВЕЛИКОБРИТАНІЮ.


Як і раніше вам потрібно пред'явити на кордоні: паспорт з візою або паспорт чи ІД карту для громадян ЄС. Страховки, броні готелів, копії запрошень від друзів та родичів не обов'язкові.

ВАЖЛИВО: додатково необхідно заздалегідь заповнити та мати підтвердження "Passenger Locator Form" 

ЩО ТАКЕ

PUBLIC HEALTH PASSENGER LOCATOR FORM?


Це коронавірусне нововведення. Форма безкоштовна і заповнюється онлайн на сайті Візово-іміграційної служби Великобританії не раніше ніж за 48 годин до вашого приїзду до країни. Роздруковувати та підписувати саму форму не потрібно. Після відправки форми вам на email прийде підтвердження її отримання, ось його то і потрібно буде показати на кордоні UK з екрану смартфону або на папері.


У будь-якому випадку заповнити passenger location form до приїзду в Великобританію варто - її відсутність це потенційний чималенький штраф, затримка в проходженні паспортного контролю або навіть відмова у в'їзді до Британії.


ЗРАЗОК ФОРМИ PLF ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

 

ЧИ ПОТРІБЕН ТЕСТ НА КОРОНАВІРУС

ТА САМОІЗОЛЯЦІЇ ДЛЯ В'ЇЗДУ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ.


Відповідь негативна - ані ПЛР, ані ІФА чи експрес-тест на COVID-19 для поїздки до Великобританії не потрібен! Лондон сльозам не вірить, й до паперів виданими іншими країнами ставиться прохолодно. Якщо у вас є зайві гроші, то здати тест перед поїздкою до Англії ви можете тільки для власного спокою, показувати його британським прикордонникам не потрібно.


На цьому хороші новини закінчилися: майже всім громадянам, постійним мешканцям та іноземцям при поїздці до Великобританії необхідно самоізолюватись на термін у 14 днів! Ця вимога не поширюється на:


  1. Приїжджим (саме тим хто приїхав з, а не громадянин або резидент) з країн, що входять до затвердженого списку туристичних коридорів. Актуальний список знаходиться на офіційному сайті Coronavirus (COVID-19) travel corridors.

  2. Для тих хто їде працювати у Великій Британії. Список працівників яким не потрібна двотижнева самоізоляція.

  3. При в'їзді з Ірландії та острова Мен.

  4. Транзитним мандрівникам.

Якихось мобільних застосунків на кшталт нашої "Дій вдома" для відстеження вашої самоізоляції уряд Її Величності Королеви поки не винайшов. Перевірки проводяться старим добрим способом - дзвінками та візитами поліції до місця вашої ізоляції, що ви вказали у вашій Passenger location form. Штрафи для порушників передбачені в розмірі до 10 000 фунтів стерлінгів.

339 просмотров

Недавние посты

Смотреть все