• Akademik Koroleff

Консульський збір США в Україні

Як правильно заповнити бланк та сплатити візовий збір США.


Депозитний бланк візового збору для візи в Америку
Зразок бланку для сплати консульського збору США
  1. Завантажте актуальний бланк для сплати консульського збору. Сума збору залежить від типу американської візи - то ж виберіть правильну форму депозитного бланку. Сума візового збору в квитанції вже буде перерахована по курсу та вказана у гривні.

  2. Депозитний бланк дійсний протягом декількох днів - "термін придатності" вказаний на сторінці.

  3. Квитанція знаходиться на офіційному сайті візового центру США в Україні Ustraveldocs. На кожного заявника на візу треба роздрукувати по одному примірнику депозитного бланку.

  4. Заповніть бланк персональними даними кожного з заявників на американську візу.

  5. У візовій квитанції треба вказати: прізвище, ім'я та по батькові, сумму консульського збору прописом, дату народження у форматі дд мм гг, місце проживання та телефон. Поставьте дату та підпис і документ готовий - можна прямувати до каси банку.

  6. Сплатити збір можна у відділеннях Райффайзенбанк Аваль в Україні. Сплачувати збір може будь хто - були б гроші та бланки. То ж присутність в банку всіх осіб що збираються отримати візу в США не обов'язкова!

  7. Візовий збір буде зараховано наступного дня після 10 ранку. Для запису на співбесіду вам знадобиться код з 18 цифр (починається з дати народження). Код буде надруковано на касовій квитанції банку.

358 просмотров