• Akademik Koroleff

Консульський збір США в Україні

Як правильно заповнити бланк та сплатити візовий збір США.


Зразок бланку для сплати консульського збору США
  1. Завантажте актуальний бланк для сплати консульського збору. Сума збору залежить від типу американської візи - то ж виберіть правильну форму депозитного бланку. Сума візового збору в квитанції вже буде перерахована по курсу та вказана у гривні.

  2. Депозитний бланк дійсний протягом декількох днів - "термін придатності" вказаний на сторінці.

  3. Квитанція знаходиться на офіційному сайті візового центру США в Україні Ustraveldocs. На кожного заявника на візу треба роздрукувати по одному примірнику депозитного бланку.

  4. Заповніть бланк персональними даними кожного з заявників на американську візу.

  5. У візовій квитанції треба вказати: прізвище, ім'я та по батькові, сумму консульського збору прописом, дату народження у форматі дд мм гг, місце проживання та телефон. Поставьте дату та підпис і документ готовий - можна прямувати до каси банку.

  6. Сплатити збір можна у відділеннях Райффайзенбанк Аваль в Україні. Сплачувати збір може будь хто - були б гроші та бланки. То ж присутність в банку всіх осіб що збираються отримати візу в США не обов'язкова!

  7. Візовий збір буде зараховано наступного дня після 10 ранку. Для запису на співбесіду вам знадобиться код з 18 цифр (починається з дати народження). Код буде надруковано на касовій квитанції банку.

Просмотров: 10