© 2009-2019

 

Visa USA

ул. Большая Окружная, 4-б

 

Киев, Украина, 03040

 

(066) 325 29 84

 

admin@goplanet.com.ua

 

    Необхідний вам тип візи залежить від цілі вашої поїздки: туризм, запрошення родичів або знайомих, бізнес, навчання, тимчасова праця або іміграція.

 

     Які візи отримують українці найчастіше?   

 

B1/B2 - віза для туристичних та гостьових поїздок;

C1/D - віза моряка;

J1 - візи для поїздок по програмам обміну;

K1 - віза нареченої;

H1B - робоча віза.

ВИДИ ВІЗ В США

B. Візи для в'їзду в США з метою: туризм та відпочинок, відвідування родичів та знайомих, по бізнесових справах  або на лікування/пологи . Візи типу  B1, B1/B2, B2.

 

Візи для тих, хто тимчасово збирається в США у справах туризму чи лікування (туристична або медична віза В2); відвіданнь родичів чи знайомих (гостьова віза В2); або бажає відвідати Сполучені Штати у справах  бізнесу, відрядження, конференцій і т.п. (ділова віза В1).

З початку 2014 року громадяни України отримують багаторазову американську візу комбінованого типа В1/В2 строком дії (коридор) 10 років.

 

Консульский збір (ціна візи) складає 160 $.

J. Візи для учасників програм обміну. Візи типу  J1, J2.

Візи цього типу призначені для учасників обміну по міжнародних культурних чи освітніх програмах, як то: студентський обмін (Work & Travel 2016), тренінги для представників уряду, вчителів, місцевого самоврядування і т.п.

В залежності від цілі візиту строк дії (коридор) візи 1-4 місяця. 

 

Консульский збір (ціна візи) складає 160 $ .

C & B. Візи для членів екіпажу морських торгових / круїзних лайнерів або літаків. Візи типу  C1/D, B1, B1/B2.

 

Ці типи віз оформляються для екіпажів торговельних або круїзних суден та літаків, що здійснюють подорожі в порти США. Громадянам України видаються багаторазові візи строком дії 10 років, проте максімальний строк перебування в країні не повинен перевищувати 29 днів за одну поїздку.

 

Консульский збір (ціна візи) складає 160 $.

C1 . Транзитна віза. Візи типу  C1.

 

Якщо ви плануете перебувати на теріторії Сполучених Штатів у режимі транзиту, вам слід звертатись за візою саме цього типу.

В аэропортах США немає транзитних зон, тому кожен пасажир перетинаючий країну транзитом повинен мати візу С1. Строк транзиту не повинен перевищувати 29 днів.

 

Консульский збір (ціна візи) складає 160 $.

H & L Тимчасові працівники. Робоча віза типу  H1/B, H2/B, H4, L1, L2.

 

Візи подвійного призначення для осіб що мають вищу освіту та професійний досвід у деяких вузькоспеціалізованих областях, наприклад: математика, фізика, охорона здоров'я, право, фінанси , а також членам їхніх родин (H4).

Кожен апплікант на цей тип візи повинен мати заздалегіть затверджену USCIS петицію.

Якщо ви плануєте почати працювати в амеріканській філії, дочірньому підприємстві або головному офісі вашого роботодавця вам необхідно отримати візу L1 чи L2 для вашої родини.

 

Консульский збір (ціна візи) складає 190 $.

A & G Візи для для держслужбовців та працівників діпломатичних місій. Визи типу  A1, A2, A3, G1, G2, G3, G4, G5.

Такі візи відкриваються представникам діпломатичних місій в Україні, службовцям міжнародних організацій як то МВФ, ООН, Світовий банк, працівникам державних установ (держслужбовців), що прямуют до США у службових справах та мають спеціальну ноту від Міністерства закордонних справ України.

 

У більшості випадків цей тип віз оформляються без проходжения візової співбесіди. Консульский збір не сплачується.