© 2009-2019

 

Visa USA

ул. Большая Окружная, 4-б

 

Киев, Украина, 03040

 

(066) 325 29 84

 

admin@goplanet.com.ua

 

ЯК ОТРИМАТИ ВІЗУ В США

 

    40% успіху - грамотно заповнена візова анкета ДС160, 50% - правильно проведена співбесіда у консульстві США і лише 10% - залежить від ваших документів.

    Довірте оформленя візи в США нам. Гарантуемо комфортне отримання 10ти річних багаторазових американських мультивіз з мінімумом документів, витраченого часу та грошей. Отримайте візу просто і швидко!

ОТРИМАТИ ГОСТЬОВУ, ТУРИСТИЧНУ АБО БІЗНЕС ВІЗУ США ПРОСТО:

ВИ: Оцініть свої шанси отримання американської візи. Скачайте, заповніть та пришліть нам доволі просту анкету та ваше цифровое фото:

МИ: Професійно аналізуємо ваш індивідуальній випадок, сильні та слабкі сторони, готуємо рекомендації,створюємо вашу анкету ДС-160, а також готові квитанції для сплати консульского збору та наших послуг:

ВИ: Після оплати наших послуг ви отримаєте грамотно заповнену форму ДС-160, підготовленный тільки для вас список документів, індивідуальный план подорожі та всю необхідну інформацію для успішного отримання візи США.

МИ:Вибираемо дату співбесіди в зручний для вас день та час. Ви будете достеменно знати що відбувається на співбесіді, які питання прозвучать та як правильно ни них відповісти. Як і решта 97% наших кліентів вы почуєте "Вашу візу схвалено" :)

ВИ:Отримуєте у кур'єра ваш паспорт с готовою десятирічною візою. Бажаемо вдалих подорожей!Дякуємо, що ви звернулись саме к нам!!!